Республика конкурсы "Вверх!"

2020 елның 26 октябре, дүшәмбе

2009 елдан башлап ел саен Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре һәм спорт министрлыгы «Татарстан Республикасының Иҗади яшьләр академиясе» региональ иҗтимагый оешмасы белән берлектә «Вверх!» (алга таба – Конкурс)оештыра. Конкурс Татарстан Республикасы дәүләт хакимияте һәм җирле үзидарә органнары, учреждениеләр һәм оешмалар, яшьләр иҗтимагый берләшмәләре өчен идарәче кадрларны әзерләү һәм стажировкалау механизмын формалаштыруга юнәлдерелгән.

2020 елның 20 октябреннән сайтта конкурсның заявка кампаниясе ачылды http://www.rezervrt.ru/projects/vverx/ - гаризалар 2020 елның10 ноябренә кадәр кабул ителәчәк.

Конкурста Татарстан Республикасы территориясендә даими яшәүче һәм республиканың дәүләт телләрен белүче 18 яшьтән 35 яшькә кадәрге Россия Федерациясе гражданнары катнаша ала.

2020 елда конкурста катнашу өчен бакалавриат, специалитет программалары буенча югары белем алу мөһим шарт булып тора.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: